ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

خدمات

امکانات تشخیص بخش تصویر برداری بیمارستان دی:

 

1-      خدمات رادیولوژی معمولی Conventional Radiology

که با استفاده از دستگاههای با قدرت دیجیتال و Computer Radiology) CR) قادراست کلیه خدمات رادیولوژیک ائم از رادیوگرافی های ساده از تمامی قسمت های بدن ، رادیوگرافی از سیستم گوارش (معده ،روده کوچک ، روده بزرگ ) با استفاده از ماده حاجب خوراکی در اسرع وقت را انجام دهد.

ما بهترین کلیشه های استاندارد را در حداقل زمان ممکن در محیطی بسیار صمیمانه و آرام برای شما انجام می دهیم که مسلما" درتشخیص بیماری شما اثر مهم و قابل توجه دارد.

2-OPG     

 خدمات رادیولوژیک اختصاصی جهت فک و دندان (OPG و دندان) با استفاده از تکنیک CR  با کیفیت باور نکردنی و در کمتر از یک ساعت.

3-      دستگاه سنجش تراکم استخوان

از مدرنترین دستگاه که در بهترین بیمارستان های اروپایی ، آمریکایی ، بکار گرفته می شود، این بخش برخوردار بوده و هر روز پذیرای بیماران محترم می باشد.

4-      بخش سونو گرافی  Ultrasound
که مدرنترین بخش در بین بیمارستانهای هم ردیف می باشد، شامل سه دستگاه ثابت در بخش که هر روز پذیرای صدها بیمار بوده .کلیه خدمات سونو لوژیک ساده ، سه بعدی ، چهار بعدی ،دایر  ، ترانس واژینال ، ترانس رکتال را انجام می دهد .کادر رادیولوژیست ورزیده از ساعت 8 صبح تا 10 شب مقیم در بیمارستان بوده و با داشتن آخرین اطلاعات پزشکی ، شما را در تشخیص بیماری کمک می نماید.
بخش رادیولوژی دارای امکانات سونو گرافی پرتابل بر بالین بیمار نیز می باشد، که در موارد لزوم و در زمانی که بیمار قادر به حمل به بخش رادیولوژی نباشد(بیماران CCU و ICU  ویژه) از  این طریق سرویس می گیرند.دستگاههای فوق الذکر آخرین generation و
State of the Art از نوع خود می باشند،  خوشحالیم که به اطلاع شما برسانیم که این بیمارستان مقام اول را در این زمینه دارا است.

5-    دستگاه های پرتابل      

  دستگاه های متعدد رادیولوژی پرتابل در بخش های بیمارستان مستقر می باشند که در صورت لزوم خدمات لازم را ارائه می دهند همچنین دستگاه های رادیولوژی CR جهت انجام اعمال جراحی اورتوپدی ، تمام وقت در اطاق عمل بیمارستان آماده می باشد.

6-    برنامه ریزی  دستگاه ها

    در بخش رادیولوژی کلیه دستگاه ها بصورت دیجیتال و از طریق CR  برنامه ریزی شده اند بنابراین اولین بیمارستانی که فاقد تاریکخانه از جهت ظهور و چاپ کلیشه ها است این بخش می باشد که چه از نظر بالا بردن کیفیت فیلم ها و تشخیص بهتر در نهایت ، کمک شایانی در حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی آبهای زیر زمینی انجام داده است بطوریکه هیچگونه داروئی مصرف نمی شود و تنها از فیلم های لیزری استفاده می شود.

7-      PACS (Picture Archiving Communication service

 PACSدراین بخش در حال راه اندازی است بطوریکه امروزه در بیمارستان های مدرن دنیا، انتقال تصاویر از بخش به سایر نواحی و بخش های بیمارستان از طریق سیستم کامپیوتر و بدون سیم انجام می گیرد و کارهای زیر بنا ئی لازم در آینده به اطلاع خواهد رسید(در حال انجام)

8-      امکان ارائه تصاویر بصورت CD

 امکان ارائه تصاویر بصورت CD در تمامی موارد و جود دارد و شما می توانید کلیشه های خود را از طریق CD  دریافت کنید.

9-   آرشیو نگهداری تصاویر

آرشیو نگهداری تصاویر بیش از 5 سال وجود دارد و چنانچه فیلم های دریافتی شما مفقود و یا به هر طریقی در دسترس شما نباشد .شما می توانید با مراجعه به بخش رادیولوژی مجددا" کلیشه هاو جواب آنرا در اسرع وقت دریافت دارید .

10-   فلوروسکپی دیجیتال و آنژیو گرافی

فلوروسکپی دیجیتال و آنژیو گرافی DSA آماده ارائه خدمات لازم به آندسته از بیمارانی که نیاز به آن دارند در تمام مدت 24 ساعت با تعیین وقت قبلی و با ارائه آمادگی ، لازم انجام می گیرد.

11-  خدمات

 کلیه خدمات در این بخش با استفاده از پوشش بدن بیماران گان (در موارد لازم) ملحفه و وسائل یکبار مصرف و در بهترین شرایط استاندارد انجام می شود . کلیه پرسنل بخش با احترام و رفتار مناسب ، در یک محیط آرام و مطبوع سعی دارند رضایت خاطر شما را فراهم نمایند.

12-    بخشCT (Computerized Tomography 

 شامل دو دستگاه    64 ROW detectorو  Spiral CTمیباشدکه اولین بخش سی تی اسکن 64 در ایران بوده و خدمات شایانی بویژه در تشخیص ضایعات عروق کرونر  قلبی انجام داده و چاپ مقالات ارائه شده از این بخش در معتبرترین مجلات قلب آمریکا ، گواه بر این ادعاست.

بخش سی تی بجز در موارد اورژانس ، از طریق وقت قبلی ارئه خدمات می نماید.
   بخش سی تی کلیه خدمات لازم در مورد ضایعات مغزی ، ضایعات عروقی ، سی تی از شکم و لگن ، از سینوس های صورت و بالاخره کلیه مواردی که سی تی اسکن قادر به تشخیص بهتر و دقیق تر است ارائه خدمت می نماید.
   ساعات کار این بخش مانند و مشابه سایر قسمت های بخش رادیولوژی است تنها در موارد سی تی آنژیوی قلب ضروری است از طریق تلفن های ارائه شده ، وقت قبلی گرفته شود.
 
13-بخش مامو گرافی CR
ترین دستگاه ، مامو گرافی با استفاده از تکنیک CRبهترین تصاویر و توسط مجرب ترین و با تجربه ترین رادیولوژیست ها جواب کامل و کافی ارئه می نماید. برای مامو گرافی نیاز به وقت قبلی ندارد و با مراجعه شما این خدمت ارائه می شود.

14- بیوپسی

  بیوپسی از طریق لودن و یا نمونه برداری ، تخلیه آبسه(تخلیه مایعات شکمی   توراکس و در مجموع interventional radiology بطور کامل قابل انجام با تعیین وقت قبلی است و روزانه این کار به تعداد در این بخش انجام می شود.

15-  بخش MRI

بخش MRI در حال آماده سازی محل و نصب دستگاه ، در مراحل بعدی به اطلاع شما می رسد.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با تلفن 84962611-021 تماس حاصل فرمایید.

تلفن های داخلی مرکز تصویربرداری

سی تی اسکن – ام آر آی

637 - 638

 

جوابدهی و تایپ

610

 

اتاق پزشکان

639

 

رادیولوژی

611

 

فکس رادیولوژی

612

 

تلفن بخش

84962611